Logistika a sklady

Jednička v přepravách zdravotnického materiálu

Společnost DSV byla odborníky nominována v kategorii nejlepší evropský poskytovatel 3PL služeb pro farmaceutický a zdravotnický průmysl a následně firmami a přepravci zvolena jako vítěz.

Být vybrán konkurenty a zákazníky je vždy velká čest, ale je zde více důvodů, proč být na tento úspěch hrdí:
„Logistické služby pro farmaceutický a zdravotnický průmysl poskytujeme teprve pár let, proto je fantastické, že lidé z tohoto oboru za tu dobu poznali a ocenili naši práci. Je to velmi zajímavé pole působnosti, kde využíváme kombinaci  několika činností jako skladování, logistické plánování  a konzultace. Tímto propojením služeb jsme se dostali před naši stávající konkurenci i před konzultační firmy na jejich vlastním poli.“ Říká Brian Winther Almind, výkonný viceprezident DSV Solutions.
 
Kdo si poradí s přepravou zdravotnických výrobků,  zvládne přepravit cokoliv
Hostitelem akce byla společnost Eye-for-transport, známá svými semináři a konferencemi, analýzou dat a sdílením informací v rozličných odvětvích. Sídlí v Belgii v Antverpách. „Celé je to zejména o čistém prostředí skladu a dobré organizaci procesů, kde jsou vyžadovány nejvyšší standardy kvality a úroveň služeb v celé kontraktní logistice. Konečně, máme tu co dočinění s lidskými životy a zdravím. Pokud chcete dělat pro zdravotnictví, musíte být dobrým poskytovatelem logistických služeb i v ostatních odvětvích průmyslu.“ Říká Meinderdjan Botman, vicepresident DSV pro globální rozvoj obchodu.
 

Přečtěte si také

Back to top button