Logistika a sklady

Maïté Inglis jmenována na pozici Operations Director pro development v západní Evropě

P3 jmenovala Maïté Inglis do funkce Operations Director v týmu pro development v západní Evropě.

Společnost P3, specializovaný vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, jmenovala Maïté Inglis na pozici Operations Director pro Francii a země Beneluxu. Jako nová posila P3 bude působit v rámci týmu pro development v západní Evropě, který vede Jean-Luc Saporito.
 
Paní Maïté Inglis přichází do P3 ze společnosti Prologis, kde působila jako Country Manager pro Francii. Předtím pracovala více než 15 let v oddělení průmyslových nemovitostí společnosti Gazeley , kde se nejprve věnovala projektům výstavby skladových nemovitostí a poté sedm let vedla její francouzskou divizi. Maïté Inglis bude pracovat v nové kanceláři P3 v centru Paříže na náměstí Place de la Madeleine.
 
Andrew Stacey, Head of Asset Management a Managing Director P3 pro Francii, uvedl: „Maïté Inglis má značné zkušenosti s logistickým trhem a ve společnosti Gazeley pracovala spolu s naším CEO Ianem Worboysem. Participovala na skutečně velkém počtu developerských projektů ve Francii a Belgii. Těšíme se na její znalosti a nadšení při vyhledávání příležitostí pro výstavbu na míru (BTS) a územní rozvoj právě v těchto regionech, abychom mohli podporovat expanzní plány našich klientů napříč západní Evropou.“
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button