Logistika a sklady

Nejvyšší hodnocení v Cargo iQ

Nejvyšší hodnocení v Cargo iQ. Společnost Kuehne+Nagel nedávno prošla procesem obnovy certifikace Cargo iQ realizovaným nezávislým auditorem SGS s nejvyšším, tříhvězdičkovým, výsledným hodnocením.

V rámci rozsáhlého auditu, který se zaměřuje na úspěšnost implementace a uplatňování standardů a procesů managementu kvality, si společnost odnesla zvláštní uznání v kategoriích „Firemní společenská odpovědnost“, „Inovativní duch“ a „Přispění komunitě Cargo iQ“. V souladu s kritérii nastavenými pro svoje odvětví poskytuje Kuehne+Nagel v segmentu leteckých přeprav služby nejvyšší úrovně zákazníkům po celém světě. 

Přečtěte si také

Nejvyšší hodnocení v Cargo iQ

Služby Kuehne+Nagel jsou postaveny na špičkové kvalitě a vysokých standardech. Veškeré zásilky přepravované divizí letecké logistiky mají v sobě zabudovanou tzv. Cargo iQ Route Map, přepravní plán celé zakázky umožňující zobrazení a proaktivní monitoring cesty každé z nich. Spolupráce s dalšími klíčovými partnery v oboru v rámci systému Cargo iQ zajišťuje spolehlivé plánování zásilek a proaktivní monitorování zásilek napříč dodavatelským řetězcem z místa odeslání až ke dveřím zákazníka. Získáním plného počtu tří hvězdiček, jež certifikace Cargo iQ udílí, potvrdila společnost Kuehne+Nagel svoje zaměření na zlepšování úrovně svých služeb tak, aby odpovídaly stále náročnějším potřebám a požadavkům zákazníků.

 „Jako jeden ze zakládajících členů iniciativy vnímáme velkou sounáležitost s principy Cargo iQ,“ říká Kerstin Strauss, viceprezidentka globálního provozu leteckých přeprav Kuehne+Nagel a místopředsedkyně Cargo iQ. „Nestabilita trhu v uplynulých letech a pokračující výzvy, jimž čelí dodavatelské řetězce našich zákazníků, dokládají, že původní potřeba formulace standardů platných pro celé odvětví a zajištění proaktivního sledování výkonnosti jsou dnes relevantnější než kdy dříve. Úspěšná recertifikace našich služeb a provozních procesů prostřednictvím Cargo iQ je v souladu také s naším závazkem zákazníkům i obchodním partnerům zvyšovat kvalitu a rychlost odezvy u informací spojených s každou zásilkou.“

Cargo iQ je multioborová organizace orientovaná na vytváření, zavádění a zlepšování standardů kvality zákaznických služeb v celosvětovém odvětví letecké nákladní dopravy. Její členové, fungující jako nezávislá nezisková skupina, spolupracují na vývoji systému plánování zásilek a sledování výkonnosti v oblasti leteckého nákladu na základě společných obchodních procesů a klíčových cílů. Platforma Cargo iQ, původně založená předními speditéry a leteckými společnostmi v reakci na kritiku odesílatelů ohledně nespolehlivosti dodavatelského řetězce, se během 25 let své činnosti rozrostla na více než 60 členů působících napříč dodavatelským řetězcem.

Společnost Kuehne+Nagel má zastoupení ve správní radě Cargo iQ a pravidelně se účastní jejích pracovních skupin, které přispívají k rozvoji komunity a zlepšování služeb zákazníkům v sektoru letecké nákladní přepravy.

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button