Logistika a sklady

Nový sklad cargo-partner

Nový sklad cargo-partner. V roce pátého výročí společnosti cargo-partner v Turecku otevřel tento mezinárodní poskytovatel přepravy a logistiky nové iLogistické centrum v Istanbulu s 20 000 m² skladových prostor.

Centrum v blízkosti nového istanbulského letiště a hlavních námořních přístavů regionu a ideálně propojené s Evropou dálnicí North Marmara nabídne zákazníkům společnosti cargo-partner v Turecku širokou škálu logistických služeb. 

Nový sklad cargo-partner

S celkovou skladovací plochou 20 000 m², včetně 5 850 m² prostoru celního skladu, představuje istanbulské iLogistické centrum společnosti cargo-partner nový milník pro organizaci této společnosti v Turecku. Nové iLogistické centrum vytvoří více než 85 nových pracovních míst, čímž se do prosince 2023 zvýší celkový počet zaměstnanců cargo-partner v Turecku na téměř 250. Společnost cargo‑partner založila svou pobočku v Turecku v roce 2018 a nyní v této zemi nabízí své služby na jedenácti místech. Mezi obzvláště silné stránky této společnosti v Turecku patří zásilky potravin s regulovanou teplotou a také NOUZOVÉ služby leteckou a silniční dopravou. Kromě toho tento poskytovatel logistiky navyšuje nabídku služeb krátké námořní dopravy jako alternativy ke kamionové dopravě, bojuje tak s aktuálním nedostatkem řidičů v Evropě. 

Více než 20 000 paletových míst

Sklad poskytuje kapacitu více než 20 000 paletových míst a má 17 nakládacích doků pro všechny typy vozidel, což umožňuje rychlou překládku, celní skladování a distribuci po celém regionu. Moderní design objektu dovoluje efektivní manipulaci a skladování nadrozměrného zboží, flexibilní multimodální služby a komplexní high-tech logistická řešení. Část nového skladu je věnována službám fulfillmentu, včetně místa vyzvednutí a vrácení balíkových zásilek. Sklad je důležitým doplňkem sítě společnosti cargo-partner v regionu a byl přidán z důvodu silné poptávky zákazníků společnosti cargo-partner po skladovacích službách.

Nová centrála pro společnost cargo-partner v Turecku

Budova má kromě skladových prostor  také moderní kancelářské prostory, které poskytují novou provozní základnu pro centrálu společnosti cargo-partner v Turecku. „Istanbul není jen srdcem obchodu v Turecku, ale je také hlavním centrem pro celý okolní region. V letošním roce slavíme 100. výročí Turecké republiky spolu se 40. výročím společnosti cargo-partner a pátým výročím společnosti cargo-partner v Turecku – ideální příležitost k diverzifikaci našich služeb a posílení naší pozice v této zemi. Toto nové inteligentní logistické zařízení nám umožní poskytovat celou řadu služeb fulfillmentu pro online prodejce a vyhovět nárokům současných i budoucích logistických výzev,” řekl pan Kürşad Tanrıverdi, generální ředitel společnosti cargo-partner Turecko.

Podpora úsilí o zmírnění následků zemětřesení celou skupinou

Od okamžiku, kdy v únoru 2023 zasáhlo Turecko ničivé zemětřesení, pracuje vedení společnosti cargo-partner na úrovni země a celé společnosti bok po boku s neziskovými organizacemi na podpoře místních humanitárních aktivit. Poskytovatel logistiky vyslal do nejhůře postižených oblastí mnoho nákladních automobilů s tolik potřebnými zásobami: od vody, jídla, přikrývek a hygienických výrobků až po kontejnerové domy, nouzové stany, generátory a nářadí. Společnost navíc vybrala celkem 200 000 eur, věnovaných zaměstnanci a vedením, které byly použity na pomoc osobám postiženým zemětřesením. V poslední době, v červnu během tureckého Svátku oběti, zorganizovala společnost cargo-partner kamionovou zásilku potravin, hygienických výrobků a balené vody na podporu rodin v provincii Hatay v jižním Turecku.

Zdroj
cargo-partner

Přečtěte si také

Back to top button