Logistika a sklady

Pobočka DACHSER Břeclav slaví 10. narozeniny

Mezinárodní logistický provider DACHSER oslavil se svými zaměstnanci a obchodními partnery desáté výročí založení pobočky DACHSER Břeclav.

Společnost DACHSER pozvala své hosty v rámci oslav desátého výročí otevření své břeclavské pobočky nejen na prohlídku provozu pobočky, ale také do zámku ve Valticích, kde si návštěvníci užili bohatý večerní program. Více než 70 hostů si tak vychutnalo degustaci moravských vín, kouzelnické představení nebo půlnoční gulášek.
 
Součástí programu byla i rekapitulace historie této pobočky, která byla založena v roce 2004. V současnosti tato pobočka disponuje logistickými prostorami o velikosti 20 100 m2, z čehož více než 17 000 m2 jsou sklady. „Tato pobočka se specializuje na kontraktní logistiku a poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou, jako je kompletace mechanických dílů, balení či drobná montáž,“ představil pobočku Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic, a dodal, že referenčním zákazníkem této pobočky je společnost OTIS divize Escalators a Elevators – výrobce výtahů a eskalátorů pro rezidenční i komerční využití. Pracuje zde celkem 64 zaměstnanců.
 

Přečtěte si také

Back to top button