Logistika a sklady

Prologis Polsko představuje nový Business Development tým

Prologis, Inc., mezinárodní vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil vytvoření nového business development týmu v Polsku, který se bude soustředit na potřeby zákazníku čtyř nových vznikajících projektů v zemi.

Jako důsledek poptávky po build-to-suit projektech a předpronájmech, Prologis Polsko restrukturalizuje svůj business development tým a vynakládá další zdroje na rozšíření svého vedení, které se bude soustředit na implementaci nové výstavby, zhodnocovat pozemky společnosti a realizovat projekty v rámci klíčových trhů v okolí Strykówa, Poznaně, Wrocławy a Chorzówa, kde společnost může vystavět až 568 000 metrů čtverečních průmyslových prostor a zároveň sleduje další možnosti k potenciálnímu rozvoji. Společnost Prologis je historicky předním developerem moderních průmyslových parků a zařízení v celé střední a východní Evropě, zvláště v Polsku.  Jeho nynějším plánem je reagovat na rostoucí poptávku od zákazníků a i nadále dodávat zařízení v prostředí, které je jinak značně limitované, do hlavních logistických center a koridorů v Polsku. V době příznivých tržních podmínek budeme pokračovat v naplňování potřeb našich zákazníků a poskytovat moderní, udržitelná zařízení, která jsou klíčová pro společnost Prologis.     
 
„Klienti očekávají rychlé a spolehlivé informace, konkurence schopnou cenu a využití nejnovějších technologií u  nových distribučních zařízení,“ uvedl organizátor projektu Bartosz Mierzwiak, vece prezident & market officer společnosti Prologis pro Polsko. „Sestavení nového rozvojového obchodního týmu přinese spojení našich odborných znalostí a zkušeností v oblasti developerských projektů šitých na míru s naší schopností reagovat na potřeby našich zákazníků v různých odvětvích. Tým orientovaný na zákazníky se bude skládat, jak z obchodních tak technických odborníků, bude pracovat na koncepci projektu, zajišťovat dodání projektů v souladu s očekáváními v určeném čase a v rámci stanoveného rozpočtu.“
 
Vedoucí týmu se stane Ewa Zawadzka, která přes pět let zastávala pozice senior manažerky společnosti Prologis pro pronájem. Na pozici ředitelky pro rozvoj obchodu bude podporována Krisem Pauwelsem, mezinárodním specialistou projektů na míru a vice preszidentem & Account Managerem společnosti Prologis. Dalším členem týmu se stane Marek Fisher, manager pro rozvoj obchodu a projekty s více než 30lety zkušeností z oblasti výstavby nemovitostí a sedmi lety zkušeností ze společnosti Prologis.    
 
„Jsem rád, že byl tým sestaven ze zkušených spolupracovníků naší společnosti,“ řekl Bartosz Mierzwiak. „Každý člen týmu už zná pracovní postupy ve společnosti Prologis a je si vědom našich budoucích cílů. Během posledních třech let jsme tvrdě pracovali, abychom popohnali výstavbu v Polsku kupředu a v součastné chvíli je vše připravené k jejímu zahájení. Náš nový tým se bude plně soustředit na úspěšné dokončení našich projektů.“
 
 
O společnosti Prologis
Prologis, Inc. je přední mezinárodní vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, který se zaměřuje na celosvětové i regionální trhy napříč Severní a Jižní Amerikou, Evropou a Asií. K 31. březnu 2012 společnost vlastnila či měla investice, ať již na konsolidované bázi, nebo prostřednictvím nekonsolidovaných joint ventures, nemovitosti a developerské projekty s celkovým odhadovaným objemem 54,2 milionů metrů čtverečních (584 milionů stop čtverečních) ve 22 zemích. Společnost pronajímá moderní distribuční nemovitosti více než 4 500 zákazníků včetně výrobců, maloobchodníků, přepravních společností, poskytovatelů logistiky třetím stranám a dalších podniků.
 

Přečtěte si také

Back to top button