Logistika a sklady

Real Estate Management Services – nové oddělení společnosti Colliers International Česká republika

Povede ho Matyáš Procházka.

Společnost Colliers International oznamuje jmenování Matyáše Procházky (38) do čela nově vzniklého oddělení správy nemovitostí (Real Estate Management Services – REMS). Toto oddělení rozšiřuje portfolio služeb společnosti Colliers International na českém trhu, s cílem uspokojit rostoucí poptávku po službách komerční správy nemovitostí jak mezinárodních, tak i lokálních společností působících v České republice. 
 
Matyáš má více než 10leté zkušenosti z českého realitního trhu a rozsáhlé znalosti všech aspektů provozního řízení komerčních budov. Svou kariéru v realitním sektoru zahájil v červnu roku 2004 ve společnosti King Sturge, později pracoval jako Senior Property Manager ve společnosti EMCM/CBRE v Praze. Na této pozici byl plně zodpovědný za každodenní provoz celé řady nemovitostí, včetně kanceláří, nákupních center a budov se smíšeným využitím pro domácí i mezinárodní investory.
 
Spolupracoval s řadou významných vlastníků nemovitostí, jako jsou Invesco Real Estate, CPI, Raiffeisen Leasing Real Estate a CPDP. Kromě toho Matyáš také úspěšně spravoval některé z nejprestižnějších komerčních nemovitostí v Praze, jako jsou Slovanský dům, Na Příkopě 14 a Stará Celnice. Matyáš vystudoval Karlovu univerzitu v Praze a v roce 2014 získal akreditaci LEED Green Associate.
 
„Těší nás, že můžeme oznámit vznik nového oddělení správy nemovitostí, kterým rozšiřujeme nabídku našich služeb, abychom splnili požadavky současného rostoucího trhu,“ řekl Omar Sattar, výkonný ředitel Colliers International Česká republika, „jsme přesvědčeni, že jmenování Matyáše vedoucím našeho nového oddělení podpoří úspěch společnosti Colliers a velice se těšíme na přínos, kterým obohatí náš český tým.“
 
„Velmi se těším na spolupráci s Matyášem, který pomůže růstu obchodní činnosti v České republice a zachování si statusu nejrychleji rostoucího týmu správy nemovitostí v regionu CEE. Jeho jmenování posiluje naši schopnost poskytovat služby správy nemovitostí našim klientům na všech hlavních trzích střední a východní Evropy a představuje náš závazek investovat do růstu našeho podnikání,“ řekl Sean Dowsey, ředitel oddělení správy nemovitostí (REMS) Colliers International ve východní Evropě.
 

Přečtěte si také

Back to top button