Logistika a sklady

RTV EURO AGD rozšířil pronájem na 70 000 metrů čtverečních v Prologis Park Janki

Prologis Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil, že Euro-net, vlastník celostátní sítě maloobchodních prodejen spotřební elektroniky a domácích spotřebičů RTV EURO AGD, podepsal nájemní smlouvu na dalších 15 000 metrů čtverečních v Prologis Park Janki.

Po dokončení transakce bude společnost zabírat celou budovu o rozloze 70 000 metrů čtverečních.
 
Euro-net působí v parcích Prologis sedm let a během této doby svůj pronájem pravidelně rozšiřoval. V současné době Euro-net provozuje 224 kamenných obchodů RTV EURO AGD na 136 místech po celém Polsku a webové stránky s e-shopem.
 
„Prologis Park Janki jsme si vybrali, protože naše podnikání vyžaduje dokonale organizovanou logistiku,“ řekl Tomasz Siedlecki, marketingový ředitel Euro-net, „klíčový význam měla vynikající poloha parku, profesionální správa nemovitosti a možnost expandovat v rámci parku, konkrétně v jedné budově. To nám zaručí efektivitu našich komplexních logistických operací a umožní rychlé dodávky našim zákazníkům,“ dodal.
 
„Těší nás, že nám Euro-net roste před očima takovou rychlostí. Společnost využívá svého potenciálu a v oblasti e-commerce se rozvíjí,“ uvedla Kamila Pruk, manažerka pro pronájem Prologis v Polsku, „Prologis pečlivě sleduje dopady e-commerce na průmyslový trh, díky čemuž jsme schopni reagovat na potřeby našich zákazníků působících v tomto odvětví. Zavázali jsme se k budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, kterým jsme profesionálním a spolehlivým partnerem v rámci tohoto konkurenčního trhu,“ doplnila.
 
Prologis Park Janki je moderní logistický park o celkové rozloze 98 200 metrů čtverečních. Park se nachází v Janki, blízko dopravního uzle Puchaly (S8), u rychlostní komunikace S7 vedoucí z Varšavy do jižního Polska, 15 kilometrů jihozápadně od centra Varšavy a 14 km od mezinárodního letiště Warsaw Chopin Airport.
 
Prologis je aktivní na pěti trzích zemí střední a východní Evropy a s portfoliem o celkové rozloze 4,3 milionů metrů čtverečních je vedoucím poskytovatelem distribučních budov ve střední a východní Evropě (k 30. červnu 2015).

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button