Logistika a sklady

Certifikace TAPA pro Gebrüder Weiss

Logistická společnost Gebrüder Weiss opět získal certifikaci zabezpečení budov a skladových procesů pro své sídlo v Jenči a nově získal tuto certifikaci pro pobočku Syrovice poblíž Brna. Sdružení pro ochranu přepravovaného majetku TAPA (Transported Asset Protection Association) uděluje certifikace TAPA, které umožňují společnostem certifikovat svoje provozy a procesy.

Certifikace TAPA je celosvětově uznávaným potvrzením, že skladové a logistické operace se zásilkami klientů realizuje logistická společnost Gebrüder Weiss bezpečně, spolehlivě a s náležitou péčí. Dodržování bezpečnostních standardů TAPA potvrzují certifikovaní auditoři a ve světě logistiky jsou jasným potvrzením zabezpečené přepravy a skladování.

Logistická společnost Gebrüder Weiss vše náročně vybudovala

Nastavení procesů a vybudování areálů, které vyhovují standardům TAPA, jsou komplexní a časově i finančně náročnou metou. Nová certifikace TAPA pro pobočku v Syrovicích u Brna je jedním z výsledků dlouhodobé investiční strategie. V regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky má nyní některou z certifikací TAPA jen přibližně 600 členských společností a partnerů této asociace. V rámci sítě Gebrüder Weiss je Česká republika geografickým územím s nejvyšším počtem poboček s certifikací TAPA v oblasti střední a východní Evropy.

Různé skupiny certifikace TAPA

Certifikace TAPA jsou rozděleny do různých skupin, každá z nich potom dále do tří různých kvalitativních úrovní. Logistické areály Gebrüder Weiss v Jenči (Praha), Jažlovicích (Praha) byly certifikovány v minulých letech, pobočka v Syrovicích (Brno) nově splňuje aktuální podmínky pro certifikaci ve skupině FSR (Facility Security Requirements).

Certifkace TAPA pro Gebrüder Weiss
Tým Gebrüder Weiss ČR s nejnovějším certifikátem TAPA pro pobočku v Syrovicích u Brna. 

Certifikace FSR se vztahuje k zabezpečení budov, ve kterých logistická společnost Gebrüder Weiss realizuje skladové a logistické procesy se zbožím vysoké hodnoty. Udělení TAPA certifikace potvrzuje, že způsob skladování a manipulace se zásilkami klientů probíhá za nejvyšších bezpečnostních standardů a má vynikající úroveň.

Více najdete na stránkách logistické společnosti Gebrüder Weiss.

Další informace ze světa logistiky najdete na našich stránkách.

Přečtěte si také

Back to top button