Logistika a sklady

Transunion rebranduje na DACHSER

Španělský poskytovatel letecké a námořní přepravy společnost Transunion, S.A., nyní završil integraci do koncernu DACHSER a rok po akvizici se přejmenoval.

Od 1. ledna tohoto roku působí na trhu jako DACHSER Spain Air & Sea Logistics, S.A.U. Rebranding se týká také bývalých poboček Transunionu v zemích mimo Španělsko. Přejmenování už proběhlo v Turecku (na DACHSER Turkey Hava ve Deniz Tasimaciligi A.S.) a v Peru (na DACHSER Peru S.A.C.) a nové jméno nese i pobočka v Argentině.
 
„Oblast letecké a námořní přepravy nezná hranice. Velcí zákazníci chtějí spolupracovat s takovým poskytovatelem logistických služeb, který jim nabídne stejné procesy a standardy kvality po celém světě,“ říká Thomas Reuter, jednatel DACHSER Air & Sea Logistics. Federico Camáñez, generální ředitel Transunionu a od 1. 1. 2014 Country Manager DACHSER Spain Air & Sea Logistics, S.A.U., k tomu dodává: „Názvem firmy bychom také chtěli poukázat na to, že patříme do sítě 160 poboček letecké a námořní přepravy společnosti DACHSER. Z této rozšířené globální sítě totiž profitují v první řadě naši zákazníci.“  DACHSER koupil Transunion v lednu 2013 po 15 letech úspěšné spolupráce. V roce 2012 vytvořila tato společnost s 235 zaměstnanci obrat ve výši cca 100 milionů euro.
 

Přečtěte si také

Back to top button