Silniční doprava

Eurowag nabízí pojištění odpovědnosti dopravce

Pojištění odpovědnosti silničního dopravce je jeden z pilířů podnikání, který podrží v situacích, kdy to dopravce potřebuje nejvíc. Zejména ve chvíli, kdy dojde k poškození nákladu, jeho znehodnocení nebo ke krádeži. V nejhorším případě může dojít až na nehodu. A právě pro tyto případy Eurowag pro své zákazníky nabízí pojištění, které je chrání před všemi těmito riziky.

Komplexní pojištění odpovědnosti, jež Eurowag připravil ve spolupráci s partnerskou firmou SATUM, lze nastavit dle individuálních potřeb každého dopravce. Vyhnete se díky němu zbytečnému placení rizik, která nepotřebujete a znamenají pro vás náklady navíc.

Každý stávající klient má nárok na jednoduché uzavření smlouvy, partnerskou sazbu a rychlou likvidaci pojistných událostí do 3000 EUR. Součástí již základního balíčku je například pojištění proti krádeži, a to ať už se jedná o zpronevěru smluvního dopravce, nebo vlastního zaměstnance.

Pojištění od Eurowagu navíc ochrání i proti nedbalosti řidiče, včetně alkoholu v krvi, současně se všemi subdopravci v řadě. Unikátní službou je pokrytí škod způsobené pozdním dodáním, a to až do výše trojnásobku přepravného. „U pojištění poznáte kvalitu služby až při řešení pojistné události. Nadstandardní krytí rizik, současně s jistotou odborné pomoci v každé situaci a nejlepší cenou, je hodnota, kterou přinášíme našim klientům,“ vysvětluje Tomáš Beljak, produktový manažer společnosti Eurowag.

Kvalitní pojistné krytí zvyšuje důvěru u potenciálních zákazníků a v konečném důsledku i zajistí více zakázek. Řada nadnárodních společností již nyní při výběrovém řízení posuzuje kvalitu pojištění odpovědnosti jednotlivých dopravců.

Pro bližší informace navštivte stránky www.eurowag.com.

Přečtěte si také

Back to top button