Zprávy

Volvo Trucks slaví v letošním roce 20. výročí působení v České republice

Značka Volvo Trucks otevřela své oficiální zastoupení v Čechách 1. dubna 1997, a tak v rámci letošní oslavy tohoto významného jubilea připravila v průběhu celého roku řadu aktivit, které jsou určeny nejen zákazníkům a partnerům, ale také řidičům a příznivcům tohoto švédského výrobce nákladních vozidel.

První ze série narozeninových aktivit byla spuštěna 1.2.2017 na facebookovém profilu Volvo Truck Czech, kam mohou všichni příznivci a řidiči posílat dle vypsaného tématu své nejlepší fotografie nákladních vozidel Volvo.  Fotografie, která daný měsíc získá nejvíce „lajků“ postupuje do velkého finále, z těchto postupujících bude v srpnu vybrán vítěz, na kterého čeká velmi atraktivní cena v podobě výletu pro 2 osoby do švédského Göteborgu a továrny Volvo Trucks.
 
U příležitosti 20. výročí působení Volvo Trucks na českém trhu, připravila značka pro své zákazníky limitovanou edici modelu Volvo FH Heritage Edition. Vozidla této limitované edice vzdávají hold legendárnímu modelu Volvo F89, který je právem označován za průkopníka Volvo Trucks v tehdejším Československu. Odvážní řidiči, kteří se vydávali v té době do velmi exotických a vzdálených destinací, jakými byly Irán, Irák nebo Sýrie na těchto vozidlech si také zaslouží náš obdiv. Vozidlo Volvo FH Heritage Edition bude svým designem připomínat ikonu F89, ale bude nabitý moderní technologií dnešní doby. Vozidlo bude vybaveno: online systémem Dynafleet s navigací, I-See systémem, bezpečnostním prvkem LCS – podpora při změně jízdního pruhu, indikátorem zatížení náprav a mnohými dalšími prvky.
 
Značka Volvo Trucks urazila v České republice za dobu svého působení dlouhou cestu. V uplynulých dvaceti letech došlo k obměně a významnému rozšíření modelové řady vozidel a výrazně vzrostla také nabídka poskytovaných služeb. Volvo Trucks se právem řadí k lídrům a stálicím českého trhu, o čemž svědčí více než 16 000 nákladních vozidel dodaných zákazníkům v letech 1997 – 2017.  Pro zajímavost to může být v průměru okolo neuvěřitelných 38 bilionů najetých kilometrů celé Volvo Trucks populace vozidel.
Od vybudování a otevření prvního Volvo Truck centra v Čestlicích v roce 1997 přibyla v průběhu let další Truck Centra napříč celou republikou a rozšiřování servisní sítě nadále pokračuje. Volvo Trucks dnes poskytuje svým zákazníkům služby prostřednictvím 13 servisních míst. Do budoucna značka plánuje otevření nových Truck Center a rozšíření kapacity těch stávajících.
Během let značka zásadně rozšířila portfolio poskytovaných služeb – prodej autobusů, prodej použitých nákladních vozidel, Dynafleet, školení řidičů, finanční a pojišťovací služby Volvo Financial Services, VAS, servisní smlouvy a další. Svým zákazníkům nabízí nejen samotné nákladní vozidlo, ale především kompletní dopravní řešení.
 
Kvalita, bezpečnost, péče o životní prostředí, technické inovace, rozsáhlá servisní síť, neustálé vzdělávání zaměstnanců a především jejich vysoké pracovní nasazení stojí za úspěchy Volvo Trucks.
 
„Společně s našimi dlouholetými zákazníky a partnery, jsme v průběhu uplynulých 20 let postupně rozvíjeli naše aktivity a budovali vzájemné vztahy v  časech dobrých i zlých. Velmi se těším na letošní rok, který se ponese v duchu oslav 20. výročí Volvo Trucks na českém trhu a také na řadu aktivit, které jsme pro naše zákazníky a partnery připravili,“ řekl generální ředitel společnosti Volvo Group Czech Republic Robert Grozdanovski.
 
Více informací o připravovaných akcích a kampani Volvo FH Heritage Edition získáte na webových stránkách: www.volvotrucks.cz
 
Informace o facebookové soutěži: https://www.facebook.com/volvotrucksczech

Přečtěte si také

Back to top button