Silniční doprava

Autobusy ISUZU pro Pelhřimov

Autobusy ISUZU pro Pelhřimov. Cestující Pelhřimovské MHD se od dnešního dne mohou svézt novými krátkými linkovými autobusy značky ISUZU NovoCiti Life. Osvědčené autobusy, které se svými rozměry hodí do městského provozu, stály necelých 7 milionů korun.

ICOM transport dbá na neustálou modernizaci vozového parku. Od roku 2020 brázdí ulice Pelhřimova nízkopodlažní osmimetrové ISUZU. V ostrém provozu jezdí bezproblémově. Cestující městské hromadné dopravy v Pelhřimově se tak mohou těšit na další dva nové autobusy NovoCiti Life japonského výrobce ISUZU, které jsou od dnešního dne nasazeny do provozu.

Přečtěte si také

Autobusy ISUZU pro Pelhřimov

Nízkopodlažní ISUZU pojme až 60 cestujících. Pohon zajišťuje čtyřválcový motor o objemu 4,5 litrů. Zcela bezbariérový autobus je vybaven výklopnou plošinou pro kočárky či invalidní vozíky. Nechybí ani klimatizace, informační světelné panely nebo USB porty pro nabíjení drobných elektronických zařízení. Díky jeho délce, která činí 8 metrů, se autobus vyznačuje dobrou manévrovatelností. I při zachování malých rozměrů se ISUZU chlubí podobnými jízdními vlastnostmi jako běžné linkové autobusy a skvěle se hodí do městského provozu.

Autobusy ISUZU pro Pelhřimov

„Autobus ISUZU se nám v ulicích Pelhřimova osvědčil, a proto jsme se rozhodli koupit další dva nové autobusů stejné značky, které se vyznačují novým modrým designem. Celková investice činí necelých 7 milionů korun,“ sdělila Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport.

Dale čtěte: První NovocitLife bude nasazeno v trikolóře na linky PID.

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button