Železniční doprava

Nová obchodní ředitelka PKP CARGO INTERNATIONAL

Novou obchodní ředitelkou mezinárodní dopravní společnosti PKP CARGO INTERNATIONAL, člena skupiny PKP CARGO, byla 1. března 2021 jmenována Anna Różalska, která dosud ve společnosti zastávala pozici vedoucí obchodního týmu a byla odpovědná za řízení obchodních aktivit v segmentu intermodal a automotive.

Anna Różalska pracuje ve skupině PKP CARGO INTERNATIONAL od roku 2020 a v mateřské skupině PKP CARGO od roku 2016. Dříve působila ve společnosti DB Cargo Polska jako Account Manager pro železniční dopravu a Business Development and Project Manager. O roku 2016 pracovala ve společnosti PKP CARGO CONNECT jako Business Development Manager pro intermodální dopravu a později jako ředitelka multimodální dopravy. Od března 2020 působí ve společnosti PKP CARGO INTERNATIONAL ve funkci vedoucí obchodního týmu. Vystudovala Uniwersytet Śląski w Katowicach a absolvovala postgraduální studium na Politechnika Śląska w Gliwicach a Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.

Přečtěte si také

„Anna Różalska má dlouholeté obchodní a manažerské zkušenosti v oblasti intermodální a železniční dopravy. Zná velmi dobře procesy ve skupině PKP CARGO a má skvělé předpoklady pro řízení obchodu ve skupině PKP CARGO INTERNATIONAL. Bude odpovědná za řízení obchodního týmu, byznysových a rozvojových aktivit skupiny PKP CARGO INTERNATIONAL a plnění našich ambiciózních cílů. Jako obchodní ředitelku jí čekají nové výzvy a příležitosti a přeji ji za celé představenstvo společnosti mnoho pracovních úspěchů a spokojených stávajících či nových zákazníků,“ říká Maciej Walczyk, předseda představenstva PKP CARGO INTERNATIONAL.

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
Tisková zpráva

Přečtěte si také

Back to top button