Motorismus

C5 X můžete již objednat

Nový Citroën C5 X můžete již objednat v České republice. Originální C5 X v sobě spojuje eleganci hatchbacku, prostornost kombi a vyšší pozici při řízení SUV. Citroën nabízí C5 X v benzinové a plug-in hybridní verzi od 750000 Kč. V ceně vozu je zahrnuta i záruka na 5 let nebo 120000 km.

Citroën C5 X, nová vlajková loď Citroënu, je manažerský vůz s výrazným designem a dokonalým komfortem. Je vybaven prvky programu Citroën Advanced Comfort, tedy zejména aktivními tlumiči a sedadly, pro pocit jako na oblíbené pohovce.

Přečtěte si také

Pro komfortní pocit z jízdy

Důmyslné odhlučnění kabiny chrání před hlukem zvenčí díky vrstveným sklům předních a zadních oken. Cestující ocení příjemné prosvětlení kabiny, které přichází velkým elektricky ovládaným střešním oknem. Nový C5 X je vybaven moderními technologiemi pro bezpečné cestování, jako je rozšířený head-up displej (promítá na čelní sklo), asistenční systémy řízení, které zavádějí poloautonomní řízení, a zbrusu nové komunikační rozhraní na 12″ HD dotykovém displeji s rozpoznáváním přirozeného hlasu.

Citroën C5 X můžete již objednat v České republice

V České republice se C5 X nabízí v šesti barvách, s pěti možnostmi dvoubarevného řešení karoserie a ve čtyřech úrovních výbavy: Feel, Feel Pack, Shine a Shine Pack. Od druhé úrovně výbavy je v sérii MyCitroën Drive Plus, který zahrnuje navigační system 3D v češtině s integrovanou mapou Evropy a hlasovým ovládáním, doživotní aktualizaci zdarma, předplatné TomTom services na 3 roky zdarma, radio FM/DAB, 8 reproduktorů + Hands-free Bluetooth a Mirror Screen s možností bezdrátového připojení (Apple CarPlay / Android Auto). Dále pak zadní parkovací kamera, hliníková kola 19”, hands free přístup a startování vozu a další prvky. Model C5 X nabízí volbu mezi úspornými a výkonnými benzínovými motory PureTech s automatickou osmistupňovou převodovkou nebo plug-in hybridní verzi.

Ceny startují na 750 000 Kč a zahrnují prodlouženou značkovou záruku Essential Drive na 5 let nebo 120 000 najetých kilometrů. Plug-In Hybrid 225 ë-EAT8 začíná na 1 050 000 Kč ve verzi Feel Pack.

Více najdete na stránkách Citroën.

Testovali jsme elektrický Citroën ë-Jumpy v praxi, jak dopadl si můžete přečíst na našich stránkách.

Přečtěte si také

Back to top button