Silniční doprava

Eurowag spouští EW Pay

Eurowag spouští EW Pay. Eurowag, přední celoevropská integrovaná platební a mobilní platforma, uvedla na trh nové mobilní řešení Eurowag Pay. Uživatelé tak mohou platit za pohonné hmoty jednoduše, pomocí své mobilní aplikace Eurowag.

Nové fintech řešení navíc umožňuje dispečerům aplikace lepší a bezpečnější kontrolu nad platbami a to v rámci celého vozového parku.

Přečtěte si také

Eurowag spouští EW Pay

Nákup paliva prostřednictvím aplikace Eurowag zvyšuje rychlost a bezpečnost transakce. Řidiči používají aplikaci se svými přihlašovacími údaji a po přihlášení jsou chráněni PIN kódem nebo biometrií. Mohou tak tankovat pouze u čerpací stanice, u které jsou fyzicky přítomni, ačkoli dispečer může v případě potřeby dálkově aktivovat další tankovací stojany.

V počáteční fázi mohou zákazníci využívat Eurowag Pay na více než 400 stanicích v Rakousku, Belgii, České republice, Německu, Maďarsku, Litvě, Polsku, Slovensku a Španělsku. Do konce roku by měla být dostupná na celkem více než 1 500 stanicích. Možnost platit za další služby pomocí EW Pay, včetně parkování, mytí, převozu nebo oprav, pak bude brzy následovat.

„Bez nutnosti vyhledat terminál na bezobslužné stanici, vložit kartu, zadat PIN, vybrat pumpu, vyjmout kartu a vrátit se k vozu je tankování s Eurowag Pay otázkou několika kliknutí. Řidič pouze klikne na tlačítko, vybere si produkt na tankovacím stojanu a může začít tankovat. Tento nový proces výrazně usnadní práci našim zákazníkům,“ říká Jiří Petrák, Product Owner Mobile Payments

Více informací o službě EW Pay najdete zde.

Přečtěte si také

Back to top button