Silniční doprava

Rozhovor s Martinem Langem z TIP Trailer Services

Rozhovor s Martinem Langem z TIP Trailer Services. V dnešním rozhovoru se setkáme s Martinem Langem, manažerem TIP Trailer Services pro Českou republiku a Slovensko. Zjistíme, jak pronájem dopravní techniky pomáhá firmám zefektivnit jejich logistiku a snižovat operativní náklady. 

Připravte se na zajímavé pohledy a odborné znalosti přímo od člověka, který stojí v čele operací TIP Trailer Services v těchto dvou zemích.

Technika dle specifických potřeb

Jaké jsou hlavní výhody pronájmu dopravní techniky od TIP Trailer Services oproti koupi vlastního vozového parku?

Hlavní výhody pronájmu dopravní techniky od TIP Trailer Services oproti koupi vlastního vozového parku jsou především finanční flexibilita a snížení operativních rizik. Pronájem umožňuje firmám zachovat kapitál bez nutnosti vysokých počátečních investic do nákupu vozidel, což je zvláště výhodné v nestabilních ekonomických podmínkách nebo při nejisté budoucí poptávce. Díky pronájmu mohou firmy efektivněji plánovat své cash flow a rozpočty, jelikož mají předvídatelné měsíční výdaje bez nečekaných nákladů na údržbu a opravy.

Dalším klíčovým benefitem je operativní flexibilita. TIP Trailer Services nabízí řadu různých typů vozidel a návěsů, které se dají pronajmout na krátkodobé i dlouhodobé období, podle aktuálních potřeb zákazníka. To umožňuje firmám rychle reagovat na měnící se požadavky trhu a přizpůsobovat svůj vozový park bez dlouhodobých závazků.

Servisní služby ve vlastních dílnách

Z hlediska údržby a servisu pronajímatel – TIP Trailer Services – zajišťuje veškerou servisní činnost, což znamená, že zákazníci nemusí investovat do vlastních servisních středisek ani si nejsou nuceni připravovat rezervy na nepředvídané opravy. Toto vše snižuje operativní rizika a zvyšuje spolehlivost vozového parku.

Silniční asistence 24/7

Nakonec, pronájem od společnosti jako TIP Trailer Services přináší i přístup k nejmodernější technice a inovacím, které by mohly být pro mnoho firem nedostupné kvůli vysokým nákladům na pořízení. Firma tedy může využívat moderní vozidla s nejnovějšími technologiemi, což může zvýšit efektivitu a snížit dopad na životní prostředí.

Jaké specifické služby a podpora jsou poskytovány spolu s pronájmem vozidel od TIP Trailer Services a jak tyto služby přispívají k účinnosti a spolehlivosti vozového parku?

TIP Trailer Services nabízí telematiku a pokročilé sledovací systémy, které umožňují klientům monitorovat a optimalizovat využití vozidel v reálném čase. Tyto technologie nejen že zvyšují efektivitu logistiky, ale také přispívají k bezpečnosti a mohou pomoci snížit náklady na palivo a emise.

Telematika a pokročilé sledovací systémy

TIP také poskytuje podporu v oblasti silniční asistence, což zajišťuje, že v případě nehody nebo poruchy na cestě mohou klienti rychle získat potřebnou pomoc a minimalizovat časové ztráty. Asistenční služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což je klíčové pro udržení plynulého provozu a dodržování termínů.

Jako poskytovatel skutečného full servisu nabízí TIP Group zákazníkům v České republice jedno kontaktní místo pro všechny služby týkající se vozového parku: 

TIP Trailer Services Czech Republic s.r.o.

Zdibsko 495

250 67 Klecany

martin.lang@tip-group.com

tel: +420 727 899 789

www.tip-group.com

Zdroj
Redakce

Přečtěte si také

Back to top button