Silniční doprava

Nové autobusy IVECO v PID

Nové autobusy IVECO v PID. Společnost ČSAD Střední Čechy zahajuje rok 2023 s novými autobusy IVECO BUS.

Kromě pěti již klasických  nízkopodlažních autobusů IVECO Crossway LE 12m v meziměstském provedení obdržela ČSAD Střední Čechy i 2 kusy nízkopodlažních městských autobusů IVECO BUS STREETWAY, splňující poslední normu Euro VI-e. Jako první mezi dopravci v České republice, uvedla ČSAD Střední Čechy tyto autobusy do provozu v rámci PID. 

Přečtěte si také

Nové autobusy IVECO v PID

První dva autobusy STREETWAY jsou určeny pro linku 103. V průběhu jarních měsíců  se však očekává příjezd dalších 3, které se objeví zejména na lince 110. 

Autobusy jsou kompletně vybaveny dle platných standardů kvality PID včetně kompletního OIS a rozšířené výbavy pro cestující. Ergonomický interiér poskytuje cestujícím pohodlný nástup a dostatek místa v částech s nízkou podlahou. Kromě již tradičních standardů jsou autobusy doplněny o kamerový systém, sčítání cestujících a preferencí na křižovatkách.

Oba modely CROSSWAY LE a STREETWAY, které si ČSAD Střední Čechy  vybral, těží z vynikající spolehlivosti, kterou nabízí nejnovější motor Cursor 9 (228kW) vyvinutý společností FPT Industrial. Patentovaná technologie HI-SCR umožňuje vozidlům plnit normy Euro 6 bez použití EGR a zaručuje velmi vysokou účinnost přeměny NOx (více než 95 %). 

Oba modely CROSSWAY LE a STREETWAY, které si společnost ČSAD Střední Čechy vybrala, těží z vynikající spolehlivosti nejnovějšího motoru Cursor 9 (228 kW) vyvinutého společností FPT Industrial. Patentovaná technologie HI-SCR umožňuje vozidlům plnit normy Euro VI-e bez použití EGR a zaručuje velmi vysokou účinnost přeměny NOx (více než 95 %).

Nové autobusy IVECO v PID

CROSSWAY Low Entry ideálním řešením, jak přivítat na palubě cestujících s maximálním komfortem a bezpečností. Koncepce Low Entry zaručuje vynikající přístupnost pro všechny cestující při nastupování a vystupování z vozidla. Výborně se osvědčuje jak v městském, tak meziměstském provozu.

Nízkopodlažní městský autobus STREETWAY 12m je robustní osvědčené vozidlo. Staví na odborných znalostech významného hráče v hromadné dopravě a na klíčových hodnotách životnosti a výkonnosti, provozních schopnostech, ověřené spolehlivosti a službách. Díky podpoře rozsáhlé servisní sítě značky IVECO BUS a široké nabídce propojených služeb se lze spolehnout, že autobus STREETWAY je špičkou v oboru udržitelné městské mobility.

Zdroj
IVECO BUS

Přečtěte si také

Back to top button